Büyük Filo

KFZ çatısı altında 20 yıldır yerli ve milli sermaye ile paydaşlarının ihtiyaçlarını gözeten özel filo çözümleri üretmektedir. Müşteri standartlarını yükselten özel ve yenilikçi çözümlerin modern sunumla birleştirilmesi hedefiyle ilerleyen firmamız geniş araç yelpazesi ile hizmet vermektedir.. Türkiye geneline hizmet veren Büyük Filo, müşteri ihtiyaçlarını özelleştirmek suretiyle sektörde fark oluşturmaktadır.

Müşteri standartlarını yükselten özel ve yenilikçi çözümlerin modern sunumla birleştirilmesi hedefiyle ilerleyen firmamız geniş araç yelpazesi ile hizmet vermektedir. Filo kiralama hizmetleri sırasında, kaliteyi tecrübeyle birleştiren çözümler üreten deneyimli temsilcilerimiz aracılığıyla kurumsal hizmette de öncü bir kuruluş olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Kurumsal hizmetleri ayrıcalıklı çözümlerle birleştirerek firma başarısına katkı sağlamak asıl hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Türkiye geneline hizmet veren Büyük Filo, müşteri ihtiyaçlarını özelleştirmek suretiyle sektörde fark oluşturmaktadır. Müşterilerimiz, istekleri doğrultusunda talep ettikleri aracın, gerekli olduğu süre boyunca sorunsuz kullanımı için gereken önlemleri alan bir firma ile çalışarak güvenli hizmet ayrıcalıklarını yaşamaktadır. Müşterilere özel olarak hazırlanan ödeme planları ile farklı hizmet tedarikleri de firma deneyimi sayesinde kolaylıkla oluşturulabilen süreçler arasına dâhil edilmektedir. Operasyonel kiralama süreçlerinin hızla çözüme ulaştırılmasına katkı sağlayan tecrübeli ve donanımlı uzman kadromuz aracılığıyla hizmet kalitesini yükseltilmeyi hedefleyen firmamız ile çalışma ayrıcalığını yakalayarak siz de sektörde öne çıkma prensibi sunan deneyimi yakalayabilirsiniz.