İnsani bir dokunuşla “güven veren hizmet”…

Sürekli kendini geliştirerek hayalleri gerçeğe dönüştüren KFZ, 20 yılı aşkın süredir devam eden faaliyetlerini önemli başarılara imza atarak sürdürmektedir. Uzun dönem araç kiralama sektöründe daima yeniliği ve güveni temsil eden Büyük Filo, bilişim sektöründe ise etkin Ar-Ge ve inovasyon misyonu ile çalışmalarını sürdüren SisaSoft markalarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda KFZ Filo adıyla faaliyette bulunduğu kiralama sektöründe, paydaş odaklı yaklaşımı ve uygulamaları, tüm paydaşlarına kaliteli ve kesintisiz hizmetin yanı sıra iş birliğini ve sürdürülebilirliği de ön planda tutmuştur. Bugün otomotiv sektöründe iş birliği yapılan markaların sayısı ve niteliği bunun diğer somut göstergesi olmuştur. KFZ, sağlam bir dürüstlük ve güven temeli üzerine inşa edilmiş itibarla, Türkiye'nin yoğun rekabete dayalı operasyonel filo kiralama sektöründe sayılı marka arasında yer almaktadır.

Son yıllarda teknolojik gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda bilişim sektörünün gelişmesi tüm faaliyet alanlarında önemli yer tutmaktadır. Bilişim araçlarına olan ihtiyacın yerli imkanlarla giderilmesine katkıda bulunmak ve teknolojik gelişimlerde kritik rol oynamak için kurulan SisaSoft, bugün tamamlamış olduğu birçok imza projesi, hali hazırda devam ettirdiği Ar-Ge projeleri ve global ölçekte ihtiyaca cevap verme arzusuyla geliştirdiği ürünleri ile başarılı çalışmalarını kesintisiz şekilde sürdürmektedir.

Yapımız, paydaşlarının güvenini ve saygısını giderek daha fazla kazanan, yaptıkları her şeye güçlü bir hizmet anlayışı getiren ve görevlerini gurur duyarak icra eden alanında uzman deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Hizmet verdiği sektörlerde; paydaş odaklılığı, kalite standartları, yetkin çalışanları, sosyal sorumluluk bilinci ile adından söz ettiren, birçok yenilik ve teknolojik gelişimi süreçlerine dahil ederek daima paydaş memnuniyetini ön planda tutmaktadır. En zorlu ve rekabetçi ortamlarda çalışmalarını sürdüren ve küresel partnerleri ile paydaşlarının ihtiyaçlarını gerektirdiği her yerde kesintisiz sunmaya devam etmektedir.

Tutku, dürüstlük, hesap verebilirlik ve ekip çalışması gibi ortak değerlerimizle paydaşlarımıza sunduğumuz taahhüdü hizmet parolası olarak belirleyen KFZ, temel organizasyon ve liderlik yetenekleriyle kapsayıcı, çeşitli ve ilham veren bir partner olma arzusunu her daim korumaktadır.

Tüm bunlara ek olarak KFZ sadece ticari alanda değil; toplumsal katkılarıyla da öncü bir kurum haline gelmiştir. Birçok eğitim kurumu, platform ve ihtiyaç sahibine katkı sağlamanın yanında, çeşitli sportif ve kültürel faaliyetler de desteklemektedir.