Hizmete Değer, İnsana Değer

İnovatif ve esnek yaklaşımlarımız ile sürdürülebilir çözümler sunarak bütün paydaşlarımız için yüksek hizmet kalitesi sunuyoruz.

Kurumsal

KFZ, 20 yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. 2021 yılında uzun dönem araç kiralama sektörüne KFZ gücüyle yeni bir soluk getirecek markası Büyük Filo ile yoluna devam edecektir. Ayrıca 2019 yılında yatırım ağını genişleterek bilişim sektöründe Ar-Ge ve İnovasyon misyonu doğrultusunda KFZ çatısı altında SisaSoft kurulmuştur.

Devamı

Faaliyet Alanları

%100 Yerli Yatırım ile Özel Kurum ve Kuruluşlar ve Tüzel Kişiler için Uzun Dönem Filo Kiralama ve Bilişim Sektöründe Hizmetinizdeyiz.

KFZ çatısı altında 20 yıldır yerli ve milli sermaye ile paydaşlarının ihtiyaçlarını gözeten özel filo çözümleri üretmektedir. Müşteri standartlarını yükselten özel ve yenilikçi çözümlerin modern sunumla birleştirilmesi hedefiyle ilerleyen firmamız geniş araç yelpazesi ile hizmet vermektedir.. Türkiye geneline hizmet veren Büyük Filo, müşteri ihtiyaçlarını özelleştirmek suretiyle sektörde fark oluşturmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

SisaSoft teknoloji ve inovasyon alanında uzman kadrosu, yönetim ekibi ve profesyonel danışmanları ile Bilişim Teknolojileri alanında iş ortaklarının tüm ihtiyaçlarınıza sorunsuz, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler üretir.

Daha Fazla Bilgi

Kariyer

KFZ bünyesinde sunulan çalışma imkanlarına yakından göz atın. Kariyer fırsatlarını kaçırmayın!

Devamı